AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa przez Internet  oraz w portierni DŚT (tylko gotówką):
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane.
Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET


  

 

 • 25.08 godz. 18.00 – Grupa WHEELS OF STEEL BAND – koncert muzyki country. Wstęp wolny  Grupa Wheels of Steel Band została założona w Kielcach wiosna 2006r. przez grającego na pedal steel guitar Jerzego Dudka. W jej skład oprócz niego weszli młodzi muzycy związani wcześniej z innymi gatunkami muzycznymi - muzyką rock, funky, pop, bluesem.
  Wheels of Steel Band wielokrotnie występował na najważniejszych scenach countrowych w Polsce; Piknik Country & Folk w Mrągowie, Czyste Country Wolsztyn, Country Wiślaczek w Wiśle.
  W roku 2014 wystąpił z dużym powodzeniem na 16 edycji festiwalu Country & Folk Sterusy 2014 na Słowacji.
  We wrześniu ubiegłego roku ujrzała światło dzienne pierwsza, debiutancka płyta nagrana przez zespół. Płyta nosi tytuł „Pieszy” i zawiera dwanaście, w całości autorskich utworów utrzymanych w bardzo różnych klimatach. Od tradycyjnego nurtu country, przez muzykę honky tonk, ostry, energetyczny country rock do klasycznej americany.
  Utwory na płycie są autorstwa Miśka Tokarskiego, Jurka Dudka i Szymona Jarosa a napisane do tekstów Miśka Tokarskiego i Maćka Świątka.
  Płyta jest do nabycia na koncertach zespołu oraz na fanpage: https://www.facebook.com/WheelsofSteelBand/
  Ponadto Jerzy Dudek został uznany najlepszym instrumentalistą muzyki country w roku 2018 w ogólnopolskim plebiscycie wydawnictwa countrowego Dyliżans.
  W tym roku Wheels of Steel Band wystąpi w Mrągowie w dwóch koncertach: 26. 08 na scenie głównej amfiteatru w Mrągowie oraz 28. 08. na scenie amfiteatru w mieście w trakcie memoriału tanecznego im. Andrzeja Fabisiaka.
  Zespół wykonuje współczesną muzykę honky tonk mocno osadzoną w energetycznym country rocku i pracuje nad nowym repertuarem składającym się w większości z utworów własnych oraz coverów amerykańskiej muzyki country.


   

 

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA