AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa przez Internet  oraz w portierni DŚT (tylko gotówką):
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane.
Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET


  


 

  • 12.12 godz. 18.00 – Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z dr. hab. nauk przyrodniczych Arturem Zielińskim - „16 miesięcy w ANTARKTYCE”. Wstęp wolny.    Artur Zieliński – doktor habilitowany w obszarze wiedzy nauk przyrodniczych, w dziedzinie nauk o Ziemi w dyscyplinie geografia, specjalność geografia fizyczna. Pracownik Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zatrudniony na stanowisku profesora UJK. Od czasów studiów A. Zieliński związany jest z kołem turystycznym „Bez Nazwy”, który obecnie jest Studenckim Kołem Naukowym Turystyki UJK. Jest organizator wielu imprez turystycznych. Laureatem konkursu na najlepszego studenta w regionie świętokrzyskim „O Laur Czerwonej Róży”. Posiada Złotą Odznakę im. Mikołaja Kopernika. Jest laureatem finału ogólnopolskiego konkursu PRIMUS INTER PARES. Był uczestnikiem Ekspedycji Antarktycznej Polskiej Akademii Nauk na King George Island (Antarktyka Zachodnia). Jest pierwszym człowiekiem z regionu świętokrzyskiego, który zimował na Antarktyce. Z zamiłowania podróżnik zafascynowany poznawaniem georóżnorodności świata. Wystąpienie będzie relacją z podróży i ponad rocznego pobytu na Stacji Antarktycznej PAN im. Henryka Arctowskiego.


     

  • 15.12 godz. 18.00 - Grażyna Łobaszewska & Ajagore. Wstęp 20 zł do 12.12, potem 30zł; bilety dostępne od 19.11 od godz. 14.00

     

 

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA