AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa przez Internet  oraz w portierni DŚT (tylko gotówką):
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane.
Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET


  


 

 • 27.02 godz. 19.00 – TEATRY CZWARTKOWE - PUŁAPKAspektakl kryminalny z zaskakującym zakończeniem w wykonaniu aktorów Teatru Hybrydy. Reżyseria Maciej Dzięciołowski. Wstęp 15 zł, bilety dostępne od 06.02 godz. 14.00

  Pułapka to studium psychologiczne bohaterów, których połączyło jedno wydarzenie: zaginięcie pewnej kobiety. Czy cel może uświęcić najgorsze środki działania? Motywy, rozwój wydarzeń, a przede wszystkim finał zagadki obnażą najciemniejsze ludzkie emocje, intencje i pragnienia. Do położonego na uboczu domu wprowadza się małżeństwo tuż po ślubie. Małżonkowie początkowo przeżywają cudowne chwile, jednak z czasem między nimi coraz częściej dochodzi do kłótni. Wreszcie któregoś dnia kobieta znika... Mąż najpierw bagatelizuje wyjazd żony, potem zaczyna się niepokoić. Prosi policję o pomoc w odnalezieniu kobiety. Wkrótce w jego domu zjawiają się tajemniczy ludzie, a wraz z nimi zaskakujące sytuacje... Spektakl kryminalny z zaskakującym zakończeniem.

   

 • 29.02 godz. 18.00 - "Cała jesteś w skowronkach" - koncert akustyczny SKALDOWIE rodzinnie & WOŁOSATKI. Wstęp 20 zł do 17.02, potem 25 zł, bilety dostępne od 10.02 od godz. 14.00  To niezwykły koncert, jedyna okazja do posłuchania akustycznej wersji wielkich przebojów zespołu Skaldowie w niespotykanym zestawie wykonawczym. Koncert wpisuje się w zestaw wydarzeń związanych z 55-leciem działalności legendarnej grupy.

  Andrzej Zieliński - śpiew, fortepian
  Jacek Zieliński - śpiew, skrzypce, trąbka
  Bogumił Zieliński - gitara basowa
  Wojciech Zieliński - perkusjonalia

  Wołosatki:
  Natalia Kloc - śpiew
  Karolina Łakomiec - śpiew
  Karolina Pękalska - śpiew
  Barbara Winkler - śpiew

   

   

 • 01.03 godz. 17.00 – Folk Karpacki w wykonaniu KAPELI KARPATI. Wstęp 10 zł do 27.02, potem 15 zł; bilety dostępne od 10.02. od godz. 14.00  gościnnie wystąpi: Stefan Wyczyński

  Kapela Karpati to kwartet przyjaciół, który swoją grą porusza serca. W obecnych składzie koncertują od 2018 roku, a w ich grze słychać ducha Karpat, Bałkanów, Rosji, Ukrainy i przede wszystkim Polski. Ich wizytówką są oryginalne aranżacje – śpiew na trzy głosy, brawurowe sola i wielka energia płynąca z instrumentów.
  Więcej informacji >>>  Występ Kapeli Karpati w półfinale XII edycji programu Mam Talent w 2019 r.

  Stefan Wyczyński jest solistą kapeli ludowej, którą w 1935 roku założył najstarszy brat Feliks Wyczyński. Zarówno solista jak i kapela to laureaci licznych festiwali i konkursów folklorystycznych.
  Więcej informacji >>>   

 

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA