AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa przez Internet  oraz w portierni DŚT (tylko gotówką):
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane.
Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET


  


 

 • 22.09 godz. 16.00 - Spotkanie z prof. Wojciechem Sadurskim w ramach Latającego Uniwersytetu Demokracji - "Polska przed wyborami: między demokracją a autorytaryzmem". Wstęp wolny
   

 • 22.09 godz. 17.00 – „Wreszcie płynę” – koncert piosenek żeglarskich i turystycznych w wykonaniu zespołu EKT Gdynia. Wstęp 15 zł do 19.09, potem 20 zł. Bilety dostępne od 04.09

  Zespół EKT Gdynia powstał w 1986 roku. Początkowo związany z nurtem piosenki turystycznej występował i zdobywał nagrody na festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej takich jak : WŁÓCZĘGA w Zielonej Górze, YAPA w Łodzi, BAZUNA, BAKCYNALIA w Lublinie i wiele innych.
  Twórczość zespołu to piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Te ostatnie dominują w twórczości zespołu. Od wielu lat EKT Gdynia to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów szantowych. Występuje z powodzeniem na scenach największych i najlepszych festiwali szantowych ( SHANTIES w Krakowie i Charzykowych, SZANTY we Wrocławiu, SZANTY w Giżycku, TRATWA w Katowicach, KNAGA ‘2001, 2002, 2004 w Toronto, Montrealu i wielu innych). Zespół nagrał teledyski dla TVP i niemieckiej telewizji ZDF.
  EKT Gdynia doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienie i spokojną , stonowaną balladę. Potrafi bawić i wzruszać zróżnicowaną wiekowo publiczność. Grono fanów zespołu to zarówno kilku letnie dzieci, jak również młodzież i dorośli.
  Rok 2016, to rok w którym zespół obchodził 30-lecie istnienia.
  „Będziecie mogli spotkać się z nami od morza po góry podczas koncertów , które dla Was zagramy. Przyjmijcie nas ciepło a my postaramy się zagrać i zaśpiewać dla Was jak najlepiej. Pamiętajcie jednak, że mamy już „swoje lata”


   

 

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA