AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa przez Internet  oraz w portierni DŚT (tylko gotówką):
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane.
Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET


  

 

 • 21.11 godz. 18.00 – Klub Podróżnika zaprasza na podróż po półwyspie Yukatan z Barbarą Libiszowską.  Jukatan- półwysep oblany wodami Zatoki Meksykańskiej i Morza Karaibskiego. To piękne plaże. dżungla. miasta i świątynie Majów, urokliwe postkolonialne miasteczka i cenoty – podziemne „baseny” zaprojektowane przez naturę.
  Podczas podróży po Jukatanie odwiedziłam Chichen Itza- jeden z nowych cudów świata, gdzie stanęłam oko w oko z Pierzastym Wężem Kukulkanem, spacerowałam wśród monumentalnych budowli Uxmal. Poczułam się jak bohaterka przygodowych filmów jadąc w ciemnościach, ciągniętym przez konia wagonikiem ponad stuletniej kolejki, wśród tysięcy świetlików i nocnych odgłosów dżungli. Następny dzień przyniósł obrazy jak z turystycznych folderów – piasek, palmy i turkusowe morze. I oczywiście cenoty - jedna z największych atrakcji Jukatanu, jaskinie wypełnione krystaliczną wodą, raj dla nurków, fotografów i wszystkich lubiących niezwykłe miejsca. Nie można pominąć miasteczek z kolorowymi domami, wycieczki łodzią do rezerwatu biosfery Celestun, jaskiń, wieczorów na głównym placu Meridy i lodów w stuletniej lodziarni.. Zapraszam w podróż po Jukatanie…


   

 • 24.11 godz. 17.00 – XIII KIELECKI FESTIWAL KĄŚLIWOŚCI KFiK. Mandaty w cenie 50 zł do odebrania od dnia 24.10

   
  Z ogromem rzeczywistości zmierzą się:  
  Artur Andrus
   - gospodarz wieczoru
  Bartosz Gajda Tomasz Jachimek
       

  Trzeci Oddech Kaczuchy Jacek Fedorowicz Marcin Daniec


   

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA