AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa się w portierni DŚT:
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane. Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.UWAGA !!!

Od 17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) godz. 14.00 uruchamiamy możliwość kupowania biletów przez Internet !!! Bilet kupisz po kliknięciu linku,  który pojawi się przy wydarzeniu na naszej stronie.  Na początek:   X Jubileuszowa Wokalna Bitwa Morska: KLANG kontra THE NIEROBBERS  i  "Ballada na dwa serca" - koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej

 
 • 30.12 godz. 17.00 - MARATON PIOSENKI POETYCKIEJ. Wstęp 10 zł do 21.12, potem 15 zł. Ceny po zastosowanych zniżkach. Bilety dostępne od 06.12.  Wystąpią:


  BASIA STĘPNIAK-WILK

  Basia Stępniak-Wilk, wybitna autorka i wykonawczyni m. in. takich przebojów jak „Bombonierka" (duet z Grzegorzem Turnauem), czy "Słodka chwila zmian” - piosenek, które gościły na najwyższych miejscach listy przebojów radiowej Trójki i wielu innych rozgłośni - polskich i polonijnych. Jej utwory to różne smaki i barwy, a że artystka ma w swoim dorobku m. in. cztery autorskie płyty i nieustająco współpracuje ze znakomitymi kompozytorami (A. Zarycki, A. Brzeziński), jej repertuar jest bogaty i niezwykle kolorowy.
  Basia Stępniak-Wilk jest ceniona zarówno w świecie piosenki popularnej, jak i tej niszowej, kojarzonej z nastrojową, poetycką Krainą Łagodności.

  Wystąpi z zespołem:
  Jasiek Kusek - fortepian,
  Michał Braszak - kontrabas,
  Paweł Solecki - fagot, melodica, EWI, cajon

  Więcej informacji >>>  TOMEK WACHNOWSKI

  Tomek Wachnowski, autor, kompozytor, gitarzysta, piosenkarz. Autor i wykonawca słynnych „Śniegowic” i piosenki do Asterixa – „Ona nie widzi mnie”. Bywał w różnych miejscach i z różnymi ludźmi. Występował i współpracował z Mr. Bober’s Friends, TBand, MrZoob, Krzysztofem Ścierańskim, Konstantym Plewickim, Markiem Wierzchuckim, Ryszardem Styłą, Marcinem Dańcem, Tadeuszem Woźniakiem, Zbigniewem Łapińskim, Elżbietą Adamiak, Grażyną Auguścik, Andrzejem Poniedzielskim, Jerzym Filarem, Arturem Andrusem czy Wolną Grupą Bukowiną i wieloma innymi. Na mapie jego kariery równie ważne są Warszawa, Kraków, Opole, Olsztyn, Chicago, Pekin, Dublin, Ateny, Melbourne czy Śniegowice, które najprawdopodobniej nie występują na żadnej mapie, ale często można spotkać ludzi, którzy noszą je w sercu.

  Więcej informacji >>>

 

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA