AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa przez Internet  oraz w portierni DŚT (tylko gotówką):
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane.
Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET


  


 

 • 4-5-6.04 godz. 21.00 - Domówka - 1. Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej - Wstęp wolny ;-)

     

  Zapraszamy Was na 1. Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej.
  Spotkamy się na naszym pałacykowym Fb profilu 4, 5 i 6 kwietnia o godz. 21:00.
  KONKURS: Przez pierwsze dwa dni zobaczycie i posłuchacie piosenki w wykonaniu uczestników konkursu - piosenki nagrane przez nich w domowych warunkach #zostańwdomu. Wyemitowane piosenki będziecie mogli oglądać także przez kolejne dni, a po wysłuchaniu ostatniej będziecie mogli zagłosować na Fb na swojego faworyta przez 24h :-)
  Festiwal poprowadzi zdalnie Andrzej Janeczko - Trzeci Oddech Kaczuchy :-)
  Trzeciego dnia czyli 6 kwietnia o 21:00 po ogłoszeniu wyników konkursu "Domówki" zagrają (też ze swoich domów) Goście festiwalu.
   

 • 6.04 godz. 21.00 - Goście 1. Internetowego Festiwalu Piosenki Uziemionej DOMÓWKA - Wstęp wolny :-)

  Trzeciego dnia Festiwalu, czyli 6 kwietnia o 21:00 po ogłoszeniu wyników konkursu "Domówki" zagrają (też ze swoich domów) nasi Goście !   

 

W związku z decyzjami administracyjnymi informujemy, że:

 

 • 29.03 - TOMASZ RACZEK - Spotkanie z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą" - impreza odbędzie się w jesienią - o terminie poinformujemy. Osoby, które zakupiły bilety on-line otrzymają automatycznie zwrot na konto, a osoby dokonujące zakupu w Pałacyku Zielińskiego proszone są o zgłaszanie się do kasy od dnia 16 marca do 28 marca.
   

 • 01.04 Szkło kontaktowe w Pałacyku – wydanie PrimaaprilisoweIMPREZA PRZENIESIONA NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN. Ewentualne zwroty biletów zakupionych w kasie Pałacyku - od 14 kwietnia. Ewentualne zwroty biletów zakupionych internetowo - po wcześniejszej informacji o chęci zwrotu na adres: impresariat@palacykzielinskiego.pl - od 26 marca.
   

 • 05.04 - TURYSTYKON - Wiosenny Przedsezonowy Maraton Piosenki Turystycznej. IMPREZA ODWOŁANA. Osoby, które zakupiły bilety on-line otrzymają automatycznie zwrot na konto, a osoby dokonujące zakupu w Pałacyku Zielińskiego proszone są o zgłaszanie się do kasy po 14 kwietnia.
   

 • 16.04 - Klub Podróżnika - spotkanie z Mariolą Maćko pt. "PAKISTAN. Drogą Karakorum Highway i Fairy Meadow pod Nanga Parbat” - IMPREZA ODWOŁANA.
   

 • 19.04 Robert Kasprzycki BAND - koncert "Zapiszę śniegiem w kominie" - PRZENIESIONY NA PIERWSZY MOŻLIWY TERMIN - bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty biletów zakupionych w kasie Pałacyku - od 20 kwietnia. Ewentualne zwroty biletów zakupionych internetowo - po wcześniejszej informacji o chęci zwrotu na adres: impresariat@palacykzielinskiego.pl - od 30 marca.

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA