AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa się w portierni DŚT:
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane. Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

 
 • 19.07 godz. 18.00 - Galeria Sztuki Współczesnej w Pałacyku zaprasza na wernisaż: Wystawa sztuki marynistycznej Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce. "Horyzonty II". Wstęp wolny.
   

 • 21.07 godz. 19.00 – "Wieczór z dixielandem" koncert zespołu BOBA JAZZ BAND. Wstęp 10 zł. Bilety z 08 lipca zachowują ważność


  Boba Jazz Band, jako jeden z niewielu już aktywnie działających zespołów, wykonujących klasykę jazzu bez. tzw. przymiotników, czyli w najczystszej postaci. Liderem zespołu jest pianista Jan Boba, którego sukcesy artystyczne sięgają początku lat 60-tych (wieloletni lider Jazz Band Ball Orchestra). Od 1990 roku firmuje swoim nazwiskiem zespół, który tworzą dwa pokolenia muzyków i może w tym tkwi tajemnica wieloletniej współpracy. Wróćmy do ery swingu. Więcej informacji >>>

  Zespół wystąpi w składzie:
  Jan Boba - leader, p
  Władysław Grochot - tp. voc
  Janusz Nowotarski - cl. as.
  Janusz Nowak - tb. voc
  Jan Nowak - bas. voc
  Aleksander Nowak - dr.
  Marek Rosner - guit.bjo


   
 • 22.07 godz. 19.00 - LOS FUEGOS (Dania) - muzyka latynoska, folk, rock, reggae, bałkańska. Wstęp 10 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu. Bilety dostępne od 28 czerwca.

  Muzycy z Meksyku, Kolumbii, Bośni i Danii

  Los Fuegos to wybuchowa mieszanka Cumbii, Bałkanów, Reggae i Ska, która budzi wewnętrznego ducha tancerza, który żyje w nas wszystkich; potężny, wielokulturowy i niekonwencjonalny.
  Zespół pochodzi z Kopenhagi a składa się z grupy imigrantów urodzonych w Meksyku, Kolumbii, Bośni i Danii. Łączą ich egzotyczne muzyczne tradycje zmieniające sie w płonący karnawał ekstrawagancji rozgrywającej się na scenie. Los Fuegos kieruje pierwotne instynkty słuchacza w stronę parkietu, pobudzają je do połączenia ich z ciałem i rozpalają serce z ognistymi falami dźwięku.

  Ostatecznym celem jest otwarcie na publiczność - na obce formy sztuki i osiągnięcie lokalnego i międzynarodowego uznania.

  Jak sami mówią : Przestań myśleć o nurcie głównym i zacznij myśleć o Fuego !!!

  SKŁAD:
  Julian Maraboto (Mexico): voice, guitar
  Amila Jusufagic (Bosnia): harmonica
  Rasmus Due Olesen (Denmark): bass
  Lass Skak (Denmark): drums
  Mario Casas (Colombia): electric gitar

  Oficjalna strona:
  https://www.losfuegos.dk/

  Linki:
  https://www.youtube.com/watch?v=9pGvl5aJAxg
  https://www.youtube.com/watch?v=KDfC_xYeTJg
  https://www.youtube.com/watch?v=B9solyNvRCY
    

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA