Pi-er-2
Trio do kwadratu!Polskie instrumentalne trio jazz rockowe utworzone przez gitarzystę Marka Raduli, basistę Wojtka Pilichowskiego i perkusistę Tomasza Łosowskiego. Te nazwiska mówią wszystko: elegancja, wirtuozeria, najwyższy poziom. Muzycy, którzy są klasą sami dla siebie.
A oto garść opinii o zespole „Pi-er-2” zamieszczonych na stronie Marka Raduli. Tylko garść, ale znakomicie oddają poziom zespołu i klasę ich koncertów. Podczas koncertu Super Trio „Pi-er-2” w Pałacyku zostaną ogłoszone wyniki kwalifikacji zespołów do Pałacykowego Przeglądu Zespołów „SHEMAT” i losowanie kolejności występów. Wstęp wolny dla zespołów, które nadeślą zgłoszenie. Dla pozostałych osób, bilety w cenie 10 zł.
"Właśnie wróciłem z 'Dekompresji' po prawie trzech godzinach spędzonych z „Pi-eR-Kwadrat”. Nie ma słów, którymi mógłbym opisać tę muzyczną ucztę, jaką zafundowali nam Ci trzej Arcymistrzowie. Po prostu dla mnie będzie święto przez co najmniej siedem dni po tym koncercie, dopóki ostatnie nuty będą jeszcze wybrzmiewały w mojej głowie... (oby wybrzmiewały jak najdłużej!). Koncert był nieziemski - utwierdził mnie w przekonaniu, że teraz Pan Marek rozwinął w pełni swoje skrzydła i pokazuje na co naprawdę Go stać.
Muzyczna erudycja zapierająca dech w piersiach”. "Drugiego, tak doskonale dobranego tria w Polsce nikt chyba by nie znalazł. Łosowski, Pilichowski i Raduli, czyli Pi-Er-Dwa, to lek na uszy. Trio, które niezależnie od miejsca prezentuje najwyższy poziom jazz-rockowej wirtuozerii”. "Właśnie wróciłem z koncertu Pilichowski + Łosowski + Raduli. Najwyższa światowa klasa, piękne brzmienia, piękne utwory!! BOOOOSKKO. Naprawdę ciężko wyjść bez szczęki na podłodze...”